Elektrikár

post-12

Obávate sa zapojenia elektrických spotrebičov ?Neviete, ako správne namontovať digestor či zvonček ?Potrebujete opraviť zásuvku alebo svietidlo ?

S elektrikou nie sú žarty a pokiaľ neviete, ako na to, je skutočne lepšie obrátiť sa na odborníka. Aj ja riešim náročnejšie elektrické opravy s revíznym technikom, vďaka ktorému sú výsledok aj bezpečnosť zaručené.

Odborné osadenie elektrospotrebičov je navyše jedným zo základných predpokladov ich správneho fungovania. Strieľať do neznáma bez znalostí a skúseností v elektroinštaláciách sa naozaj neoplatí. Preto vám ponúkam fundované riešenia.

Elektroinštalačné práce

Zapojenie svietidiel a lustrov
Oprava zapojenie vypínačov
Oprava zapojenie zásuviek
Zapojenie elektr. sporáka
Zapojenie ventilátora
Zapojenie digestora
Led svetlá pod kuch. linku
Výmena elektr. rozvodov v byte
Montáž a demont. istič. skrinky
Montáž pohybového snímača
Montáž káblov / káblovanie
Montáž prúdového chrániča
Montáž bytového zvončeka
Montáž detektoru dymu

Požadujete viac informácii napište mi

  podmienkami ochrany osobných údajov

  Elektroinštalačné práce v skratke

  ELEKTRICKÉ ROZVODY 

  To, čo bolo vyhovujúce pred 20-timi rokmi, dnes už zďaleka nespĺňa požiadavky z hľadiska bezpečnosti, ani komfortu. Časté poruchy z dôvodu preťaženia sú skôr na príťaž ako na osoh. Preto je niekedy lepšie zvážiť rekonštrukciu elektrických rozvodov skôr ako po početných opravách a snahách o záchranu systému. Po preverení situácie vám odporučím optimálne riešenie, ktoré vám nebude prevádzkové náklady navyšovať, ale naopak.

  Elektroinštalácia v kuchyni 

  Elektricky najviac zaťaženým priestorom je práve kuchyňa, v ktorej sa to elektrospotrebičmi len tak hemží. Jedna zásuvka na pracovnej ploche už zďaleka nepostačuje. Aby kuchynské elektrospotrebiče fungovali správne a zároveň nadmerne nezaťažovali elektrický obvod, je ich logi(sti)cké rozmiestnenie potrebné premyslieť už pri plánovaní kuchyne. Varná platňa, rúra, digestor, chladnička, mraznička, mikrovlnka, prípadne iné, drobné doplnkové spotrebiče totiž predstavujú väčšiu záťaž ako by sa vám na úvod mohlo zdať. Vhodne rozplánované zásuvky, obvody či ističe sú zárukou fungovania bez problémov.

  Obývacia izba / pracovňa z pohľadu elektro rozvodov 

  Aj obývačka si žiada svoje elektro rozvody. V dnešnej dobe už celkom dosť náročné. Na TV, lustre a lampy, router, hraciu konzolu…Riešenie z jednej zásuvky s xy rozdvojkami nie je efektívne, ani bezpečné. Ako na to efektívne vám rád poradím.

  Kúpeľňa  / wellness a elektroinštalácia

  Obzvlášť vysokú pozornosť z hľadiska elektroinštalácií a ich bezpečnosti si vyžadujú práve miestnosti s vysokým rizikom potenciálneho úrazu, medzi ktoré patrí aj kúpeľňa. Náležité prúdové chrániče sú preto nevyhnutnou podmienkou nielen v domácnostiach s malými deťmi, ale aj v priestoroch s vyššou koncentráciou pohybu osôb ( wellness zariadenia a pod.). S pomocou odborníka však bude akékoľvek wellnessovanie komfortne bezpečné.

  Riešenia/ Tip majstra:

  Som pripravený riešiť akékoľvek vodoinštalačné poruchy promptne. V servisnom vozidle mám vždy dostatok náhradných dielov ( napr. základné elektrické zásuvky bielej farby, dvoj / jedno zásuvky , lustrové vypínače, ističe a pod.), aby som vadu mohol odstrániť čo najskôr priamo na mieste.

   Na čo najrýchlejšie riešenie vášho problému mi pomôže, keď do objednávacieho formulára priložíte fotografiu vzniknutej situácie, vďaka ktorej sa na výjazd k vám dokážem pripraviť ešte lepšie.