Ostatné práce

post-12

V interiéri alebo v exteriéri? Doma alebo vo firme?Požičať alebo zariadiť?

Pokiaľ ste v našej ponuke doteraz nenašli, čo ste hľadali, tu určite nájdete to viac, čo práve potrebujete. Od malých úprav či opráv, po väčšie zásahy do interiéru i exteriéru, obrátiť sa na mňa môžete s akýmkoľvek remeselným problémom v domácnosti, v záhrade či vo firme. Rád nielen navrhnem riešenie, požičiam náradie, ale aj pomôžem zabezpečiť a zrealizovať všetko potrebné pre váš komfort. Nešpiňte si ruky, pokiaľ nemusíte. Radšej sa venujte rodine, práci alebo príjemnejším činnostiam.  Pre mňa sú moje zručnosti záľubou, vďaka ktorej sa rád realizujem, pričom vám zároveň pomôžem odstrániť váš problém, ktorý je pre mňa ďalšou výzvou.

Najčastejšie   práce

Vešanie obrazov, políc na stenu
Montáž garniží
Oprava zapojenie zásuviek
Zapojenie elektr. sporáka
Zapojenie ventilátora
Zapojenie digestora
Led svetlá pod kuch. linku
Výmena elektr. rozvodov v byte
Montáž a demont. istič. skrinky
Montáž pohybového snímača
Montáž káblov / káblovanie
Montáž prúdového chrániča
Montáž bytového zvončeka
Montáž detektoru dymu

Požadujete viac informácii napište mi

  podmienkami ochrany osobných údajov

  ELEKTRICKE ROZVODY v starých bytových jednotkách sú zastarale to čo bolo 20r. dozadu  postačujúce dnes uz nie je ani s hľadiska bezpečnosti ani komfortu rozmiestnenia vývodov zásuviek vyhovujúce.  Kvôli častým poruchám odpálenému prívodu káblov s dôvodu nadmerného zaťaženia jednotlivých vetiev zásuviek hliníkový rozvod  proste nezvadne a skolabuje. To spôsobuje nadmerne preťaženie ističov kde na ochranu pred preťažením su bimetalické pásiky ktoré sa v podmienkach skratu prehrievajú a istic zacne častejšie prerušovať az nakoniec sa stane nefunkčný nasleduje nutná výmena ističa výmena ohorených starých elektrických zásuviek, vypínacou a to je znamenie kedy je dobre uvažovať nad rekonštrukciou výmenou rozvodov vedenia káblov v celom byte s dostatočným množstvom elektrických zásuviek presne tam kde ich potrebujete nie tam kde ich v dávnych časoch niekto navrhol .

  Kuchyna zvykne byt najviac zaťažený priestor obvykle bola len jedna zásuvka na pracovnej ploche co je pochopiteľne veď niekedy nebola mikrovlnka, umývačka riadu či pračka dosť často zmena plynovej ruri  a varnej platne na elektrickú  a rôzne kuchynské drobné spotrebiče od výmyslu sveta preto bola nad kuchyňou len jedna zasuvka dnes je bezne ze su 2 a viac presne podla potrieb nehovoriac o vývodoch pre chladničku spomenutú rúru varnú platňu digestor alebo drvičku odpadu v dreze ktorá sa dosť často inštaluje do kuchýň .

  Obývacia izba či  pracovňa určite to poznate ked do jednej zasuvky vsuniete rozdvojku (zlodejku) a do nej este predlžovačku  a v nej je od routera po hracej konzoly televízora, lampy a iného snáď všetko možné .

  Kúpeľňa  treba brat vazne je to priestor kde treba obzvlast brat doraz na bezpečnosť tak ako v celej modernej inštalácii v byte je samozrejmý prúdový chránič je elektrické zariadenie (elektrický prístroj), zabezpečujúce elektrický obvod tak, aby došlo k rýchlemu odpojeniu obvodu v prípade, že dôjde k úniku (aj relatívne malej) časti elektrického prúdu mimo chránený obvod (tzv. chybový alebo poruchový prúd). K takejto situácii môže dôjsť napr. pri priamom dotyku uzemneného ľudského tela so živou časťou obvodu inak povedane dotknete sa zariadenia kde izolácia nie je dostačujúca kde by nastalo uzavretie obvodu a tým zásah prúdu sa istič vypne a preruší prúd .

   

  RIEŠENIA  som pripravený závady riešit  promtne v danom čase v  mojom servisnom vozidle mám dostatok náhradných dielov základné elektrické zásuvky bielej farby dvoj alebo jedno zasuvky , lustrové vypínače, ističe  a veľa iného materiálu práve na podobné opravy ak aj konkrétny diel  nemám na zaklade opísania zavady či obhliadky sa na výjazd pripravím a zabezpečím  všetko potrebne pre riešenie vašej požiadavky.

   Do formuláru je možné vložit fotografie spornej veci ktorú chcete riešiť a ja na základe fotografickeho podkladu viem odhadnút aký diel je potrebné zabezpečit pre úspešnú a rýchlu opravu , tým si ušetríte váš čas a môj výjazd.