Stolár

Promajter-Najomny-manzel-Hodinový-manzel-Banská-Bystrica-390

Ako poskladať novú skriňu ?(Ne)vybrúsiť staré parkety ?Zrekonštruovať kuchyňu alebo ju vymeniť za novú ?

To všetko a oveľa viac môže byť problém pri nedostatku času a zručností. Ja mám pre vás oboje. Navyše stolárske práce sú jedným z mojich koníčkov, pri ktorom premieňam kus dreva na užitočné veci. Pokiaľ vám technické postupy a návody nič nehovoria, rád vám ich nielen prečítam či vysvetlím, ale rovno zrealizujem. Môžeme začať od podlahy a skončiť najmenším detailom na nábytkovom solitéry.

Či ide o interiér bytu, domu alebo obchodných priestorov, v menšom či väčšom formáte, stolárske práce od bežných opráv až po kompletné rekonštrukcie nábytku zastreším v plnom rozsahu.

Stolárske práce

Výmena kuchynských dosiek
3D návrhy kuchýň a nábytku
Výroba Kuchynských liniek
Montáž nábytku IKEA a iných
Výroba šatkových skríň
Rekonštrukcia kuchýň
Montáž  dverí a oblž. zárubní
Pokládka plávajúcej podlahy
Pokládka parkiet brúsenie
Montáž prahov, líšt, políc
Výmena pántov nábytku
Zariaďovanie interiérov
Oprava  nábytku
Oprava  parkiet

Kontaktujte ma pre viac info

  podmienkami ochrany osobných údajov

  Stolárske práce v skratke

  3D NÁVRH KUCHÝŇ, NÁBYTKU A INTERIÉROV

  Skvelý pomocník, ktorý vám ukáže, ako vaše predstavy budú vyzerať v skutočnosti. 3D návrh pripravím v profi programe PRO 100, ktorý je dôkladným podkladom pre realizáciu. Vidieť vysnívaný interiér skôr ako byť prekvapený nezhodou predstáv a reality je dnes už prirodzeným riešením. 3D návrh pripravím aj samostatne, bez nutnosti realizácie v mojej réžii, prípadne ako podklad pre stavbu

  Promajter Najomny manzel Hodinový manzel Banská Bystrica 30   Promajter Najomny manzel Hodinový manzel Banská Bystrica 29

  KUCHYNSKÝ NÁBYTOK na mieru

  Dlhoročné skúsenosti pri plánovaní a realizácii kuchýň mi odhalili veľa praktických výhod, s ktorými viem poradiť aj pri tej vašej. Neustále sledovanie aktuálnych trendov materiálov a spotrebičov, prakticky efektívne prepojenie celého pracoviska a návrh kuchyne na mieru do novostavby či staršieho bytu s obmedzenými možnosťami mi pomáha navrhovať riešenia na akékoľvek otázky.  

  ŠATNÍKOVÉ SKRINE na mieru

  Praktické, priestorovo úsporné riešenie umožňujúce maximálne využitie priestoru v domácnosti či firme predstavujú práve šatníkové skrine. Pomeriam, navrhnem, odporučím vhodné materiály aj interiérové vybavenie odzrkadľujúce vaše potreby aj estetické požiadavky.

  POSUVNÉ DVERE na mieru

  Ďalším priestorovo šetriacim variantom sú posuvné dvere na mieru. Progresívne variácie a kombinácie materiálov i technických možností vhodné do tradičného i moderného interiéru dotvoria každý z nich. Na základe mojich prehľadov vám odporučím praktické posuvné systémy ako aj estetické prevedenie zohľadňujúce požiadavky vášho interiéru.

  MONTÁŽ A SKLADANIE  NÁBYTKU IKEA, DECODOM, MEUBLE 

  Kúpa nového nábytku so sebou nesie aj dilemu, kto nábytok zaobstaraný v demonte poskladá. Montáž nábytku je odborná činnosť vyžadujúca technické zručnosti a skúsenosti a samozrejme aj nejakú výbavu náradia. Neodbornou montážou môže dôjsť k nesprávnemu fungovaniu, skoršiemu opotrebeniu či dokonca poškodeniu nábytku. Najčastejšie montujem skrine, komody, manželské postele, kuchynský nábytok. Vďaka dlhoročným praktickým skúsenostiam nemám problém poskladať akýkoľvek nábytok, pričom si poradím aj bez návodu.

  SERVIS, OPRAVA, REKONŠTRUKCIA NÁBYTKU 

  Rovnako ako všetko, aj nábytok vyžaduje priebežnú starostlivosť a opravu alebo rekonštrukciu. Nie vždy je hneď potrebná výmena za nový, niekedy stačí ruka majstra a nábytok chytí druhý dych. Medzi najčastejšie úkony patrí výmena dvierok, úchytiek, pántov či pracovnej dosky na kuchynskej linke, výmena drezu, montáž umývačky riadu, nahradenie zásuvkových mechanizmov, ktoré dajú nábytku druhú šancu. 

  Riešenia/ Tip majstra:

  Som pripravený riešiť akékoľvek vodoinštalačné poruchy promptne. V servisnom vozidle mám vždy dostatok náhradných dielov ( napr. pánty, opravné sady a vosky, tmel, špeciálne lepidlá  pre nábytok a pod.), aby som vadu mohol odstrániť čo najskôr priamo na mieste.

   Na čo najrýchlejšie riešenie vášho problému mi pomôže, keď do objednávacieho formulára priložíte fotografiu vzniknutej situácie, vďaka ktorej sa na výjazd k vám dokážem pripraviť ešte lepšie.