Zámočník

www.promajster.sk-Banska-Bystrica-Zvolen.jpg-2

Zabuchnuté dvere bytu či domu ?Otvorenie bez kľúča a poškodenia ?Servis, montáž alebo výmena okien, dverí a garážových brán ?

Aj na problémy tohto typu mám riešenia. Rôzne typy dverí, dverových vložiek, zámkov a komplikácií s nimi dôkladne preverím a vyriešim. A pokiaľ okná či dvere netesnia správne, nemusí ísť len o úniky tepla, ale aj o potrebu zvýšenia bezpečnosti. V takýchto prípadoch ide väčšinou o akútne problémy, na ktoré som vždy pripravený. Ak ste sa teda nečakane vymkli, zabuchli či stratili kľúče, nestresujte, volajte, určite vás nenechám moknúť v daždi. Aj nečakané a nepríjemné situácie môžu mať dobrý koniec.

Zastrešiť či zaskliť balkón, terasu alebo opraviť kovovú konštrukciu zábradlia znie ako banalita, ktorá v konečnom dôsledku dokáže zvýšiť komfort vášho bývania. O komfort jeho zabezpečenia sa rád  postarám od začiatku do konca, podľa vašich predstáv, bez vašich starostí.

zámočnícke práce

Otváranie zabuchnutých dverí
Otváranie poštovej schránky
Oprava dverí po vlámačkách
Montáž prídavných zámkov
Vybratie zlomeného kľúča
Výmena vložiek
Oprava kovania
Servis plastových okien a dverí
Montáž bezpečnostných dverí
Servis bezpečnostných dverí
Meranie únikov tepla okien
Montáž  garážových brán
Montáž brán, prístreškov
Zváračské práce

Kontaktujte ma pre viac info

    podmienkami ochrany osobných údajov

    Zámočnícke práce v skratke

    RIEŠENIA  som pripravený závady riešit  promtne v danom čase v  mojom servisnom vozidle mám dostatok náhradných dielov základné elektrické zásuvky bielej farby dvoj alebo jedno zasuvky , lustrové vypínače, ističe  a veľa iného materiálu práve na podobné opravy ak aj konkrétny diel  nemám na zaklade opísania zavady či obhliadky sa na výjazd pripravím a zabezpečím  všetko potrebne pre riešenie vašej požiadavky.

     Do formuláru je možné vložit fotografie spornej veci ktorú chcete riešiť a ja na základe fotografickeho podkladu viem odhadnút aký diel je potrebné zabezpečit pre úspešnú a rýchlu opravu , tým si ušetríte váš čas a môj výjazd.