O nás

    Náš príbeh

Môj príbeh má začiatky v mojom detstve, kde som sa zamiloval do remeselných prác pod vedením môjho otca a zručného suseda. Už ako malý chlapec som bol fascinovaný tým, ako sa z jednoduchých materiálov dajú vytvoriť úžasné veci. Otec ma viedol a inšpiroval k rozvíjaniu mojich zručností, a to smerovalo k tomu, že som s nadšením začal pracovať s nástrojmi ešte skôr, ako som dovŕšil 12 rokov. Neskôr som túto vášeň pre remeslá preniesol aj na svojho syna. Vidieť jeho záujem a nadšenie pri práci ma napĺňa hrdosťou a radosťou. Spoločne sme strávili mnoho hodín v našej dielni, kde sme spolu vytvárali rôzne projekty a objavovali krásu remesiel. Svoje skúsenosti som neskôr rozvinul aj v profesionálnej dráhe, pracoval som nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Po návrate som sa usadil v Banskej Bystrici a začal som poskytovať služby hodinového manžela. A teraz, so synom po mojom boku, sme tím, ktorý sa rozhodol pomáhať ľuďom riešiť ich remeselné problémy a napĺňať svoje domáce sny. Dnes cítim zadosťučinenie, že môžem pracovať s mojím synom, ktorý je mojím najväčším dedičstvom a zároveň pokračovateľom našej rodinnej tradície remesiel. Jeho vášeň a nadanie nás oboch posúva vpred a robí našu prácu ešte zmysluplnejšou a plnou radosti. Náš rodinný tím je pripravený pomôcť vám s akýmikoľvek remeselnými prácami, na ktoré nemáte čas, chuť alebo zručnosti. Nezáleží na tom, či ide o malé úpravy alebo veľké projekty, sme tu, aby sme vám pomohli realizovať vaše nápady.
Ďakujeme vám za vašu dôveru a podporu, a tešíme sa na spoluprácu s vami.

Otec a Syn

 

 

416397768 1051535439290317 3595689094728361323 n

Promajster Vladimír

Recenzie

Firma mi vymaľovala izbu, navŕtala poličky, garnižu a zložila nábytok. Všetko zvládli v pohode. Vôbec som nevedela, že takáto služba existuje, našla som si ju na internete. Pracovníci boli ochotní a milí. Bola som nadmieru spokojná. servis p.Vladimíra  môžem len odporučiť.
Jana.K - B.B 
Precízna práca, profesionálne náradie, dokonca prezúvky 🙂 Službu som využila niekoľkokrát a určite nie naposledy (montáž nábytku, garniží, digestora a svietidiel). Ďakujem!!! Spoľahlivých majstrov nie je veľa, takže príjemná zmena  Všetkým vrelo doporučujem!!!
Elena L. BB  

Nedá mi nereagovať lebo služby hodinového servisu využívame takmer rok a pol a musím povedať, že firma je dochvilná a k práci pristupujú zodpovedne. Sú ochotní a vždy mi opravy urobia v dohodnutom čase. Môžem iba odporučiť. Majstri sú dosť vyťažený, lebo každý má záujem o kvalitný servis a nehovoriac o tom, že každý sa môže ocitnúť v nepredvídateľných situáciách nehovoriac o rodinných problémoch čo sa dá z ľudského hľadiska pochopiť. Pozdravujem a Ďakujem

Gabriela L.