Ako môžete ušetriť svoje peniaze ? Úpravňa vody

Ako môžete ušetriť svoje peniaze ? Úpravňa vody

Ako môžete ušetriť svoje peniaze ? Úpravňa vody

promajster.sk filtracia vody filtráciaAko môžete ušetriť svoje peniaze ?

Šetrím vaše peniaze – Úpravňa vodyMontáž úpravne vody Vám ušetria finančné výdavky a predlžuje životnosť Vašich spotrebičov.
Nielen že ušetríte za skoršie nákup nových spotrebičov, ale aj za nákup najrôznejších agresívnych čistiacich prostriedkov a tabliet pre zmäkčenie vody.

Táto úpravňa vody zabraňuje vodnému kameňu, aby sa usadzoval v celom systéme. Montuje sa na hlavný prívod vody. Vzhľadom k niekoľkým druhom veľkosti, možno úpravňu namontovať aj do menších priestorov vrátane stúpačiek. Ochráni vašu práčku, umývačku, WC, umývadlo, batérie, bojler, radiátory, kotol. Proste všetky miesta, ktoré prídu do styku s vodou. Zároveň ošetruje už zanesený systém tým, že postupne odstraňuje usadený vodný kameň a nánosy hrdze.

V systéme nie je len nám veľmi známy vodný kameň ale aj hrdzu. Hlavnou príčinou vzniku korózie vo vykurovacej sústave je prítomnosť vody a kyslíka. Vďaka úpravni vody vytvoríte v systéme ochranný mikrofilm, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Doplnenie odnímateľnej nádoby je jednoduché a rýchle. Náplň do úpravne vody je zdravotne nezávadná, schválená Hlavné hygienou SR, Ministerstvom zdravotníctva. Je určená pre pitnú vodu.

Doplnenie odnímateľnej nádoby je jednoduché a rýchle. Náplň do úpravne vody je zdravotne nezávadná, schválená Hlavné hygienou SR, Ministerstvom zdravotníctva. Je určená pre pitnú vodu.

Čo všetko obsahuje voda a čo všetko sa primieša, naviaže na vodu, pokým sa dostane až po náš kohútik v kuchyni? Vieme vlastne čo pijeme? Je potrebný chlór obsiahnutý vo vode spolu s inými škodlivými látkami pre človeka? Načo vyhadzovať peniaze za balené vody, ktoré ešte musíme niesť z obchodu do svojho príbytku? (pri nákupe balených vôd platíme za plnenie do fliaš a aj za obaly!!!) Minerálne vody majú byť len doplnkom každodenného pitného režimu* a nie hlavným zdrojom tekutín pre náš organizmus. Ako si organizmus poradí s nadbytočným CO2? Voda tiež obsahuje minerálne látky.

Účinnosť vodných filtrov

Vodovodné filtre s ojedinelým mechanizmom spätného preplachu a potrubné sitká firmy Honeywell chránia vodovodné systémy proti poruchám a korózii spôsobenej nečistotami, ako sú skorodované časti, upchávky, konope, piesok a mechanické znečistenie. Sú vhodné pre aplikácie s vysokými prietokmi, ako sú verejné budovy, rozľahlé obytné domy, priemyslové objekty atď…

Vodné filtre

Jednoduchým a cenovo dostupným riešením pre každého sú vodné filtre, ktoré zbavia vodu nepotrebných a škodlivých látok (ropné látky, saponáty, ťažké kovy,…), odstránia zápach chlóru, ale nezmenia pritom minerálne zloženie vody.

Možnosti úpravy vody

  1. Zmäkčenie
  2. Odstránenie železa a mangánu
  3. Crystal Right – odstránenie železa a mangánu, zmäkčenie
  4. Odstránenie dusitanov a dusičnanov
  5. Dezinfekcia vody
  6. Veľkokapacitná mechanická filtrácia
  7. Úprava vody pre tepelnú energetiku
  8. Reverzné osmózy pre domácnosť