Kuchynsky interiér

Kompletné dodanie kuchynského interiéru za 3 týždne.

Kratky popis:  Rád by som Vám priblížil jednu moju  realizáciu v 3 izbovom byte, kde som dodával kompletný kuchynský interiér. Na základe požiadavky zákazníka a jeho predstavy o kuchynskej linke bola vytvorená 3 D vizualizácia, ktorú projektujem ja osobne.

V návrhu som zohľadnil všetky účelové prvky, ktoré môžete očakávať v modernej kuchyni tak, aby kuchyňa bola v maximálnej miere užívateľsky príjemná. Po vizualizácii a projekte vývodov elektriky, plynu, vody, bola stará kuchyňa demontovaná, odvezená na skládku, nasledovalo sekanie starého obkladu ,vysekanie drážok na nový el.obvod pre všetky spotrebiče presne podľa normy  správneho rozmiestnenia vývodov zásuviek a pripojenia spotrebičov .  Nasledovala úprava vývodu vody a plynu, zamurovanie nového el. rozvodu, osadenie el. krabíc, presieťkovanie stien, stierka a maľovka.

Po dokončení hrubých prác sa položila laminátová podlaha, a deň na to sa montovala kuchyňa. Zapojili sa kuchynské spotrebiče, odpadové potrubie a plynová varná platňa. Výsledok posúďte sami. Celá realizácia trvala 3 týždne, v kuchyni sú použité tie najkvalitnejšie komponenty…….

Ďakujem za pozretie  v prípade Vašich otázok ma neváhajte kontaktovať…..