O mne

Vitaj

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE MŇA ?

Serióznosť a Spoľahlivosť

Serióznosť a Spoľahlivosť

K svojej práci pristupujem s maximálnou zodpovednosťou. Kedykoľvek vám rád vyjdem v ústrety.

Štandard  a  <br>  Skúsenosti

Štandard a
Skúsenosti

Som expert vo svojom odbore. 20-ročné skúsenosti z domova i zahraničia na malých i väčších projektoch hovoria za mňa.

Poradím aj <br> Zariadim

Poradím aj
Zariadim

Ochotne, rýchlo, aj v núdzových situáciách. Odporučím kvalitné riešenie vašich potrieb či problémov.

Recenzie

Firma mi vymaľovala izbu, navŕtala poličky, garnižu a zložila nábytok. Všetko zvládli v pohode. Vôbec som nevedela, že takáto služba existuje, našla som si ju na internete. Pracovníci boli ochotní a milí. Bola som nadmieru spokojná. servis p.Vladimíra  môžem len odporučiť.
Jana.K - B.B 
Precízna práca, profesionálne náradie, dokonca prezúvky 🙂 Službu som využila niekoľkokrát a určite nie naposledy (montáž nábytku, garniží, digestora a svietidiel). Ďakujem!!! Spoľahlivých majstrov nie je veľa, takže príjemná zmena  Všetkým vrelo doporučujem!!!
Elena L. BB  

Nedá mi nereagovať lebo služby hodinového servisu využívame takmer rok a pol a musím povedať, že firma je dochvilná a k práci pristupujú zodpovedne. Sú ochotní a vždy mi opravy urobia v dohodnutom čase. Môžem iba odporučiť. Majstri sú dosť vyťažený, lebo každý má záujem o kvalitný servis a nehovoriac o tom, že každý sa môže ocitnúť v nepredvídateľných situáciách nehovoriac o rodinných problémoch čo sa dá z ľudského hľadiska pochopiť. Pozdravujem a Ďakujem

Gabriela L.
video

Robíme všetko

video
Poskytujeme najširšiu škálu služieb, takže naši zákazníci nemusia hľadať a kontaktovať iné agentúry inde, aby mohli dokončiť projekt.

Náš tím